Ankara Güzellik Merkezi

ANKARA KALICI MAKYAJ - PROFESYONEL CİLT BAKIMI

LAZER EPİLASYON

Özlemce Güzellik ve Estetik Dünyası Kimdir.

Özlemce Güzellik Salonu olarak 20 yılı aşkın bir süredir güzellik ve bakım sektöründe hizmet vermekteyiz. Geniş bir hizmet yelpazesi müşterilerimizin hizmetindedir. Birinci önceliğimi hijyen ve müşteri memnuniyetidir.

Çünkü bize göre her müşteri bir referanstır.

Konusunda uzman ekibimizle hizmet verdiğimiz alanlar kabaca şunlardır. Kalıcı makyaj hizmetleri, Kalıcı Kaş, Kalıcı Eyeliner, Kalıcı Dudak ve Dudak Renklendirme, İpek Kirpik ve kirpik işlemleri, Profesyonel cilt bakımı, akne bakımı, leke bakımı, ağrısız ve acısız Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Ağda, Manikür ve Pedikür hizmetleri

Bu hizmetlerin dışında salonumuzda akademik bir ortam bulunmaktadır. Kalıcı makyaj Cilt bakımı konusunda 25 yıllık bir deneyim, usta öğreticilik belgesi ve 2022 Kalıcı Makyaj Kıl Tekniği Türkiye Birinciliği bulunan Özlem Katırcıoğlu tarafından Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakımı Eğitimleri de verilmektedir.

Özlemce Güzellik Salonu, profesyonel ekipmanlar ve ürünler kullanır ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel hizmetler sunar. Salon, ayrıca hijyenik bir ortam sağlar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Özlemce Güzellik Salonu, güzellik hizmetleri ve eğitimi almak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Uzman kadromuz ile tüm işlemlerde güzelliğiniz bize emanet. Kampanyalar hakkında bilgi ve randevu almak için bize ulaşın! 

Kalıcı Makyaj ve Profesyonel Cilt Bakımı hizmetleri Wulop 2022 Kıl Tekniği Türkiye Birincisi Özlem Katırcıoğlu tarafından yapılmaktadır..

Kalıcı Kaş Tasarım
Pudralama Tekniği ile kaş tasarım
Kıl Tekniği ile kaş tasarım
Altın Oran ile kaş alımı
Dudak Kontürü
Dudak Renklendirme
Dudak Vitamini
Kalıcı Eyeliner
Babyliner

İpek Kirpik
Kirpik Lifting
Profesyonel Cilt Bakımı
Leke Bakımı
Altın İğne
Akne Bakımı
Buz Başlık Lazer Epilasyon
Havalı Lazer Epilasyon
İğneli Epilasyon
Sir Ağda
G5 Zayıflama

ANKARA KALICI MAKYAJ

bizi müşterilerimiz anlatsın

Shopping Cart