ACISIZ, AĞRISIZ LAZER EPİLASYON

lazer epilasyon

Lazer Epilasyon Hizmetleri ile Tüylerinizden sonsuza kadar kurtulun.

Lazer Epilasyon Nedir?
Kıl folüküllerinin, lazer teknolojisi ile tekrar kıl oluşturamayacak şekilde kalıcı olarak yok edilmesi işlemine lazer epilasyon denir.

Lazer Epilasyon Nasıl Etki Eder?
Teknolojik lazer cihazlarımız kıl rengine göre enerji yoğunluğunu kendileri otomatik olarak ayarlamaktır.  Lazer ışınları, kıl renginizi algıladıktan sonra kıla rengini veren melanin pigmentlerini hedef alır. Melanin pigmentinde yoğunlaşan enerji, kıl kökünü kalıcı olarak tahrip ederek yeniden kıl üretemez hale getirir.

Lazer Epilasyon Cihazları
Buz Başlıklı ve Soğuk Hava Üflemeli (Hibrit Lazer) Olmak üzeri iki çeşit Lazer Epilasyon Cihazımız vardır.

Bu cihazlar çeşitli cilt ve kıl tiplerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş olup, kişiye özel programlar hazırlanmaktadır. Hızlı ve etkili bir sonuç için bu cihazlara dönüşümlü ve ihtiyaca göre girilmesi gerekir.

NOT: Sıklıkla karıştırılan konu ise IPL epilasyondur. IPL güçlendirilmiş ışık kaynağı olup özellikle ince tüylerde çok etkilidir.

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter ?
Kıllarınızın kalıcı olarak epile edilmesi, kıl yoğunluğunuza ve hormonlarınıza bağlı bir süreçtir. Seans sayısı kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişmektedir. Genellikle, bayanlarda 6-8 seans, erkeklerde 10-12 seans arasında değişmektedir. Anatomik yapınıza bağlı olarak daha erken veya geç bitebilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları ?
Lazer epilasyon fiyatları, çalışılacak olan bölgeye ve alanın büyüklüğüne göre verilmektedir. Sadece çalışılacak bölgeleriniz ücretlendirilerek kişiye özel bir program ve fiyat verilir.

Lazer Epilasyon Ödeme
Dilerseniz Kredi kartına taksit yaptırabilirseniz, ya da tüm beden anlaşmalarında elden ödeme takvimi oluşturulabilir.

Lazer Epilasyon Hizmetleri İle İlgili Daha Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Butono Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz
Shopping Cart