KALICI MAKYAJ DUDAK  RENKLENDİRME

KALICI
DUDAK
RENKLENDİRME

KALICI MAKYAJ DUDAK RENKLENDİRME

İŞLEMLERİ ÇOK CAZİP FİYATLARLA

Asimetrik, renksiz veya mor görünümlü dudaklarınız simetrisine kavuşurken aynı zamanda dudak renklendirme işlemi ile rengini en doğal ve canlı bir şekilde yansıtır. Salonumuzda Kalıcı Makyaj Dudak Renklendirme işlemleri 2022 Wulop Kalıcı Makyaj Kıl Tekniği Türkiye Birincisi Özlem Katırcıoğlu Tarafından Yapılmaktadır.

Ankara Kalıcı Makyaj Dudak Renklendirme ve Diğer Kalıcı Makyaj Hizmetlerimiz Şunlardır :

Ankara Kalıcı Makyaj, Profesyonel Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği Kaş, Kalıcı Makyaj, Cilt Bakımı, Diamond Bakım, Pudralama Kaş, Pudralama Tekniği Kaş, Kıl Tekniği, Powder Brows, Kaş Kontür, Hairstroke, Hairstroke With Device, Kaş Alımı, Altın Oran Kaş Alımı, Dudak Gençleştirme, Dudak Vitamini, Dudak Dolgunlaştırma, Kalıcı Eyeliner, Kalıcı Deepliner, Kalıcı Babyliner, Kalıcı Göz Makyajı, Buğulu eyeliner, İpek Kirpik, Doğal Kirpik, Kirpik Lifting, Kirpik Dolgunlaştırma, Kıl Tekniği Kaş Kontürü,
Profesyonel Kıl Tekniği, Kontür Kaş, Dudak Kontürü, Kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj workshop, kalıcı makyaj eğitimi, kıl tekniği kaş eğitimi, pudralama kaş eğitimi, dudak renklendirme eğitimi, dudak vitamini eğitimi, dudak kontürü eğitimi,
kalıcı eyeliner eğitimi, ileri seviye cilt bakımı eğitimi,

Kalıcı Makyaj, Kalıcı Dudak Renklendirme İle İlgili Daha Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Butono Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj Dudak Renklendirme sık sorulan sorular

Kalıcı Makyaj ile Dudak Renklendirme Mekanik bir iğne ile dudaklara renkli boyayı işleyerek dudak rengini kalıcı olarak artıran bir tür kozmetik işlemdir. Kalıcı Makyaj Dudak renklendirme işleminde tek bir iğne hızlı ve tutarlı bir şekilde makineye girip çıkarken, cilde nüfuz ederek düz hatlar oluşturmaya olanak verir. Ortaya çıkan dudak rengi, kalıcı makyajdaki son gelişmeler sayesinde uzun süre ruj kullanmanıza gerek kalmaz.

Dudak Renklendirme İşlemi, Asimetrik bir hale gelmiş, canlılığını ve doğal rengini kaybetmiş dudaklara yaş sınırı olmadan tüm yaşlara uygulanan bir yöntemdir

Dudak Renklendirme İşlemi sayesinde simetrisini ve hat çizgilerini kaybetmiş dudaklarınız yeniden şekillenir, dolgunlaşır ve hem doğal hem de kalıcı bir renge kavuşur.

Dudak vitamini uygulaması yaklaşık 30-45 dakika sürmektedir, dudağın karmaşık arter ağına ve dudak altı kaslara zarar vermeden dolguyu dudağın içinde homojen şekilde yayarak doğal görünüm elde edilmesini sağlar.
Travma riski uygulayan uzmana bağlı olarak %5 ila %10 arasındadır, uygulaması ve kullanımı oldukça basit olan dudak vitamini hem uzmanlar için hemde uygulamayı yaptıranlar için oldukça konforlu bir tercihtir.
Kalıcı bir işlem olduğu için makyajın profesyonel bir sanatçı tarafından yaptırmalısınız.

Bazı Kalıcı Dudak Renklendirme Uygulamalarımız

Dudak Renklendirme İşlemi İle Daha Renkli Daha Dolgun Dudaklarınız Olsun.

Devlet Hibe destekli bu fırsat kaçmaz.💫
💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫
💥Sizde yeni bir meslek sahibi olmak istiyorsanız
💥Mesleğinizde uzun yıllar çalışma geçmişiniz var ama belgeniz yoksa.
💥Ustalık belgesi almak için saat eksiğiniz varsa.
💥Kendi iş yerinizi açmak istiyorsanız.
💥Güzellik salonlarında ve merkezlerinde çalışmak istiyorsanız.
💥Hiç zaman kaybetmeden 4. seviye mesleki yeterlilik belgenizi alıp ustalık başvurusunda bulunun.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
Uluslar arası geçerliliği olan bu belgeye sahip olmak için sınav öncesi bilgilendirme ve eğitimi tarafımızdan kurumumuzda verilecektir.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
☎️ Bilgi için iletişim
0.312.3686834

Shopping Cart