Kirpik Lifting

KİRPİK LİFTİNG

Kirpik lifting Nedir ?

Kirpik Lifting içeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir bakım  uygulamasıdır. Kirpikleri besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirir. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü, daha uzun ve daha kıvrık hale getirir. Doğal kirpiğinizi x2 kat daha uzun gösterir.

Kalıcı Makyaj, Kalıcı Dudak Renklendirme İle İlgili Daha Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Butono Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz

Kirpik lifting uygulamasını kimler tercih etmeli?
Kirpik lifting uygulamasını doğal görüntü seven ve kirpiklerinin x2-x3 kat uzun, kıvrık görünümünü yeterli bulan herkes yaptırabilir. Genellikle uzun kirpiklerden alınan performans daha etkili olsa da kısa kirpiklerde de gözle görünür bir fark yaratmak ve aynı memnuniyeti sağlamak mümkün.

Kirpik lifting nasıl uygulanır?

İlk aşamasında kirpikler temizlenip yağdan arındırılır.
İkinci aşamasında kişinin kirpiklerine uygun kalıplara kirpikler yerleştirilip aynı zamanda istediği şekil verilerek uzatılır.
Üçüncü aşamasında kirpiklere keratin desteği verilir.
Dördüncü aşamasında pigmentlerle rimel görüntüsü verilir.
Beşinci aşamada ise kirpikler vitamin ile beslenir.

Kirpik Lifting Faydaları Nelerdir.

Kirpik lifting ile makyaj yapmadan, sudan denizden etkilenmeden sürekli rimelli görünümde kirpiklere sahip olmanız ve sürekli bakımlı gözükmek için lifting uygulaması yaptırmalısınız.
Aynı zaman da Kirpik lifting seti yardımıyla yapılan uygulamasının 3 uygulama sonrasında kirpikleri uzattığı da görülmüştür.

Kirpik lifting uygulaması ne kadar sürer?

Ortalama 1 saat süren bir uygulamadır. Kişinin kirpik yapısına göre 10-15 dakika değişkenlik gösterebilir.

Kirpik perması ile kirpik lifting arasındaki fark nedir?

Kirpik perması içerisinde çok fazla kimyasal barındırır ve bu sebeple kirpiklerde yanma, kopma gibi deformasyonlara neden olabilir.
Lifting içerisinde bulunan keratin ve vitaminler sayesinde kirpiklere herhangi bir zarar gelmeyeceği gibi düzenli ve devamlı kullanımda kirpiklerde bakım etkisini gösterir.

Kirpik lifting ne kadar kalıcıdır ?

Kirpik yapısına göre değişkenlik gösterebilen bu süre ortalama olarak 6-8 haftadır.

Kirpik Lifting Herhangi Bir Zararı Var mı ?

Kirpik liftinginin her hangi bir zararı ve yan etkisi bulunmamaktır.

Kirpik Lifting Uygulama Süresi Nedir?

Uygulamanın yapılış süresi yaklaşık olarak bir saattir.

Kirpik Lifting Nelere Dikkat Edilmelidir.

İlk 24 saat su ya da makyaj malzemesi değmemelidir. 24 saat sonrasında yapışık gözüken kirpikler de kendiliğinden açılarak daha doğal ve yoğun görüntüye kavuşur.

Yağ bazlı çıkarıcılar işlemin ömrünü kısaltabilir. Bu sebepten kullanılması önerilmez.

 

#ankarakaştasarım, #ankarakıltekniği, #kıltekniğikaş, #3dkıltekniği, #kaşkontür, #kalıcımakyaj, #kalıcıdudakrenklendirme, #kalıcıkaş, #dipliner, #baybilinerx #kalıcıeyeliner, #mamakkalicimakyaj, #mikroblading, #mikropigmentasyon, #kaşdüzeltme, #kalıcıkaştasarım, #kalıcıkaşyapımı #kirpiklifting

Shopping Cart