Geri Ödeme ve İade Politikası

Genel Bakış

Geri ödeme ve iade politikamız 30 gün sürer. Satın alma işleminizi 30 gün geçmişse, ya da İlk seans hizmetini almışsanız geri ödeme veya değişim yapamazsınız.

İade için uygun olabilmek için, eğer ürün almışsanız ürününüz kullanılmamış ve aldığınız durumda olmalıdır. Aynı zamanda orijinal ambalajında olmalıdır. Hizmet almışsanız seans görmemiş olmanız gerekmektedir.

İade işleminizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesi gerekir.

Geri Ödeme

İade elimize ulaştıktan ve kontrol edildikten sonra size iade edilen ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, para iadesinin onaylandığı veya reddedildiği konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Daha sonra kredi kartı şirketinizle iletişime geçin. Para iadesinin resmi olarak yayınlanmış olması biraz zaman alabilir.

Tüm bunları yapmışsanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen {email address} adresinden bizimle iletişime geçin.

İndirimli ürünler

Yalnızca normal fiyatlı ürünler için para iadesi yapılabilir. İndirimli ürünler için para iadesi yapılamaz.

Değişim

Yalnızca kusurlu veya hasar görmüş ürünleri değiştiririz. Aynı öğe için değiştirme yapmanız gerekiyorsa, bize {email address} adresine bir e-posta gönderin ve ürününüzü şu adrese gönderin: {Physical address}.

hediyeler

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlendiyse ve doğrudan size gönderildiyse, iade değeriniz için bir hediye kredisi alacaksınız.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediye hediye vereni size daha sonra vermek üzere kendilerine gönderildiyse hediye verene para iadesi göndereceğiz ve iade hakkında bilgi alacaklardır.

Kargo iadeleri

Ürününüzü iade etmek için, ürününüzü şu adrese postalamalısınız: {Physical address}.

Ürününüzü iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten siz sorumlu olacaksınız. Kargo masrafları iade edilmez. Geri ödeme alırsanız iade gönderinin maliyeti geri ödemenizi düşürecek.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürünün size ulaşması için gereken süre değişebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız izlenebilir bir kargo hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti edemeyiz.

yardım

Geri ödeme ve iadelerle ilgili sorular için {email} adresinden bizimle iletişime geçin.

Shopping Cart